طبق قانون قرار بود هرروز دوساعت در مقابل یکی از در های دانشگاه،بچه های بسیج وایسن و تذکر لسانی به افراد بدحجاب و کارای غیراخلاقیشون داده بشه.

امروز با محمد یکی از دوستای صمیمی حزب اللهی جلو یکی از درب های دانشگاه وایساده بودیم.

دانشجو های زیادی رفت و آمد داشتن و ما به هرکی که احساس میکردیم حجابش مشکل داره یا کار غیراخلاقی انجام میده تذکر لسانی میدادیم

ساعت تقریبا10ونیم بود. از یه طرف پاهام خسته شده بود،از طرفی هم روزه حسابی فشار آورده بود و اون طرفم باید ساعت 11 میرفتم سر کلاس و حوصله کلاس رفتن رو نداشتم.

به محمد گفتم:محمد من میرم یه آبی بزنم صورتم که خیلی خستم!!!!

تقریبا یه صد متری فاصله گرفتم که صدای دعوا و فریاد منو به طرف خودش کشوند!!!!

واااای

محمد با صورتی خونی روی زمین افتاده بود و یکی هم رو سینش نشسته بود و داشت میزدش!!!!

این صد متر رو نمیدونم چطور دویدم!!!!اما تا رسیدم محمد بلند شد و رفت سمت پسره.

پسرهخ خیلی ترسیده بود و تا خواست فرار کنه، محمد بغلش کرد و پیشونیشو بوس کرد!!!!!

منم با عصبانیت رسیدم و میخواستم پسررو بزنم که محمد منو با دستاش نگهداشت و گفت عیبی نداره!!!!1

محمد رو کمک کردم و بردمش طرف سرویس بهداشتی تا صورت خونیشو بشوره

وقتی داشت میشست گفتم محمد بهو چی شد؟؟؟؟

گفت:پسرذه فلان کار غیراخلاقی رو کرد،منم رفتم خیلی آروم بهش گفتم دست از کارش برداره،اما یهو تو جو قرار گرفت و با فریاد اومد و از خجالتم دراومد(خنده)

گفتم:محمد چرا نذاشتی بزنمش؟؟؟؟چرا خودت نزدیش؟؟؟؟اینارو باید سرجاشون نشوند!!!مگه الکیه بسیجی رو بزنن؟؟؟؟

محمد همینطور که داشت صورتش رو میشست گفت:

بسیجی برای کتک خوردنه!!!!بسیجی که کتک نخوره که بسیجی نیست!!!!

بعد ادامه داد:

چون من با عنوان بسیجی اونجا امربه معروف و نهی از منکر کردم و اونجا منو با نام بسیجی میشناختن،نتونستم برخورد زننده داشته باشمچون اونا از من زده نمیشن!!!از انقلاب زده میشن.از بسیج زده میشن.بپای من نمینویسه بپای امام و انقلاب و بسیج مینویسه!!!

فلانی توی دانشگاه یا هرجای دیگه ما سفیران اخلاق و مرام بسیجی هستیم!!!! ما باید الگو باشیم!!!

اخلاق و مرام بسیجی یعنی اخلاق و مرام شهدایی!!!

خیلی از حرفش جا خوردم و از حرف خودم پشیمون شدماما یه درس بزرگ گرفتم!!!!!

اینجا به من چه بتوچه نداریم!!!!

بسیجی باید کتک بخورد!!!!

حزب اللهی هاهم دیگر حزب اللهی نیستند!!!

محمد ,بسیجی ,رو ,خیلی ,گفتم ,های ,بود و ,و مرام ,اخلاق و ,گفتم محمد ,یکی از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گاهی اوقات .. bertasf صندلی اداری goldfollower شرکت ایزوگام یک خبرهای روز دنیا Cross Border Freedom فرشگاه تمبر عرفان خانواده یار اقامت از طریق خرید ملک